Війна

Росіяни протягом доби вбили одного мирного жителя на Донеччині

Росіяни протягом доби вбили одного мирного жителя на Донеччині

Фото: Pixabay

У Донецькій області російські окупанти протягом минулої доби вбили одного мирного жителя.

Про це повідомив голова ОВА Вадим Філашкін.

“За 1 січня росіяни вбили 1 жителя Донеччини – в Мирнограді”, – йдеться у повідомленні.

Також Філашкін розповів про оперативну ситуацію по області станом на ранок 2 січня.

  • Покровський район. У Мирнограді загинула людина. Обстріляні Курахівська і Гродівська громади.
  • Краматорський район. У Білокузьминівці Костянтинівської громади пошкоджено лінію електропередач. У Миколаївці пошкоджено 2 будинки.
  • Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 6 приватних будинків, 2 багатоповерхівки і промислова будівля. У Сіверську пошкоджено 9 будинків.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.