Війна

Росія у новорічну ніч залишила без тепла мешканців Маріуполя

Росія у новорічну ніч залишила без тепла мешканців Маріуполя

Понад 50 відсотків тих котелень, які з горем навпіл росіянам вдалося таки запустити на тимчасово окупованих територіях Донеччини, вже вийшли з ладу.

Про це повідомили в Центрі нацспротиву.

“І саме у новорічну ніч більшість мешканців міст області залишилися без тепла. Особливо критична ситуація у тимчасово окупованому Маріуполі. Причиною ситуації є злочинна діяльність місцевих колаборантів. Вони не в змозі організувати роботу комунальних підприємств через банальний брак кадрів. Адже більшість працівників ЖКГ тимчасово окупованих територій України відправили на “сво”, а тим, кому вдалося уникнути “служби” в армії ворога, місяцями не виплачують зарплатні”, – повідомили в ЦНС.

Раніше, у Центрі національного спротиву повідомили, що росіяни планують ввести на окупованих територіях посібники ”історії новоросії”, щоб “промивати мізки місцевому населенню”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.