Війна

Росіяни вбили одного мирного жителя на Донеччині

Росіяни вбили одного мирного жителя на Донеччині

Фото: Pixabay

У Донецькій області протягом минулої доби росіяни вбили одного мирного жителя.

Про це повідомив глава ОВА Вадим Філашкін.

“За 2 січня росіяни вбили 1 жителя Донеччини – в Часовому Яру”, – йдеться в повідомленні.

Також Філашкін розповів про оперативну ситуацію по області станом на ранок 3 січня.

  • Покровський район. У Криворіжжі пошкоджено склад. У Покровській громаді пошкоджені 2 адмінбудівлі: у Срібному і Леонтовичах.
  • Краматорський район. У Лимані 1 будинок зруйновано і 6 пошкоджено. У Костянтинівці пошкоджені 4 багатоповерхівки і підприємство, у Стінках — приватний будинок. У Краматорську пошкоджено багатоповерхівку.
  • Бахмутський район. У Сіверську пошкоджено 4 багатоповерхівки. У Часовоярській громаді 1 людина загинула, пошкоджено 8 приватних будинків, багатоповерхівку і промислову будівлю.

Всього за добу росіяни 10 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 167 людей, у тому числі 16 дітей.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.