Росіяни вирядили 119 школярів із Маріуполя на “перевиховання” до Петербурга
Фото: Pexels
Російські окупаційні війська вивезли групу дітей із тимчасово окупованого Маріуполя до Росії. Цього разу це 119 українських школярів старших класів, які пройдуть “перевиховання” під час агітаційних зустрічей з російськими пропагандистами.
Про це повідомили в Центрі нацспротиву.
У ЦНС пояснили, що окупанти проводять систематичні виїзди українських дітей до Росії. У такий спосіб вони чинять спроби асимілювати молодих українців у московську ідентичність. Молоді нав’язується їх приналежність до Росії та руского міра і нетерпимість до України та усього українського.
“Втім трапляються випадки, коли після таких “шкільних екскурсій” під час канікул, діти не могли повернутися додому. Так кремль проводить геноцид українців й через викрадення. Центр національного спротиву нагадує, що кожен колаборант, який причетний до вивезення українських дітей до Росії, буде виявлений і покараний. Допомагайте Руху опору робити це ефективно. Повідомляйте про таких на наш анонімний чат-бот”, – зазначили в ЦНС.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.