Суспільство

Росіяни вночі атакували енергетику: яка ситуація зі світлом

Росіяни вночі атакували енергетику: яка ситуація зі світлом

Фото: Pixabay

У ніч на 26 вересня росіяни здійснили атаку дронами на об’єкти енергетики у кількох областях України. Більшість знеструмлених через атаку споживачів уже заживлена.

Про це повідомило “Укренерго”.

“Внаслідок пошкоджень – знеструмлювались побутові та промислові споживачі. Наразі більшість із них уже заживлена. Роботи з усунення наслідків обстрілу тривають”, – йдеться у повідомленні.

Разом з тим через бойові дії та з інших причин сьогодні вранці повністю або частково знеструмлені 585 населених пунктів.

Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Сумській, Полтавській, Чернігівській, Івано-Франківській областях.

З технічних причин знеструмлений один населений пункт на Сумщині.

Енергетики не планують застосовувати графіки відключень, але попереджають, що в енергосистемі зберігається дефіцит потужності. Тому за можливості потрібно користуватися потужними електроприладами у денні години – з 10:00 до 16:00.

Сьогодні Україна імпортує електроенергію з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини і Молдови загальним обсягом 14 727 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1130 МВт.

Експорт не планується у не відбувається.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.