Новини

Росія висунула ультиматум Раді Європи

Росія висунула ультиматум Раді Європи

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що РФ готова продовжувати роботу у складі Ради Європи лише в тому випадку, якщо організація повністю викорінить дискримінацію країн-учасниць.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

“Що стосується Ради Європи, Росія хоче залишатися в тій Раді Європи, в яку ми свого часу вступали. Маю на увазі Раду Європи, в статуті якої записано, що у всіх її структурах кожна країна має рівні права”, – заявив він.

“Ніхто з членів Ради Європи не може бути дискримінований. У такій Раді Європи ми готові працювати і далі. Все інше залежить від членів Ради Європи”, – підкреслив Лавров.

Раніше Російська Федерація зверталась в ООН, ОБСЄ та Раду Європи через блокування голосування на виборах президента Росії в Україні. Міжнародні організації не відповідають.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.