Росія висунула ультиматум Раді Європи
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що РФ готова продовжувати роботу у складі Ради Європи лише в тому випадку, якщо організація повністю викорінить дискримінацію країн-учасниць.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
“Що стосується Ради Європи, Росія хоче залишатися в тій Раді Європи, в яку ми свого часу вступали. Маю на увазі Раду Європи, в статуті якої записано, що у всіх її структурах кожна країна має рівні права”, – заявив він.
“Ніхто з членів Ради Європи не може бути дискримінований. У такій Раді Європи ми готові працювати і далі. Все інше залежить від членів Ради Європи”, – підкреслив Лавров.
Раніше Російська Федерація зверталась в ООН, ОБСЄ та Раду Європи через блокування голосування на виборах президента Росії в Україні. Міжнародні організації не відповідають.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.