Новини

Росія втричі збільшила кількість військ на кордоні з Україною — розвідка

Росія втричі збільшила кількість військ на кордоні з Україною — розвідка

Російська Федерація втричі збільшила свій військовий потенціал біля кордонів України.

Про це йдеться у заяві представника Головного управління розвідки Міноборони України Вадима Скібіцького.

Як зазначається, за розрахунками Головного управління розвідки, у 2022-2023 роках ударні угруповання РФ будуть здатні проводити повноцінний стратегічний наступ в Україні без додаткової мобілізації.

Скібіцький додав, що основні зусилля Росія спрямовує на модернізацію та оновлення наступального озброєння і переоснащує ядерну зброю. Зокрема, триває розвиток нової ракетної системи “Сармат”, дальність ураження якої досягає 12 000 кілометрів.

Також у розвідці повідомили, що російсько-окупаційні війська облаштовують позиції для своєї артилерії й накопичують боєприпаси.

Нагадаємо, 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій. Штаб ООС повідомив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.

У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.

Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.

За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.