Війна

Російська армія вбила двох дітей на Донеччині

Російська армія вбила двох дітей на Донеччині

Фото: Reuters

У Покровському районі Донецької області російська армія вбила двох дітей та жінку й поранила ще двох цивільних.

Про це повідомила прокуратура Донецької області у вівторок, 22 жовтня.

За даними слідства, 21 жовтня о 21:00 росіяни атакували двома дронами, попередньо, типу Shahed село Новоукраїнку Покровського району. Тілесних ушкоджень, несумісних з життям, зазнала 14-річна дівчинка. Жінка 29 років отримала перелом ноги й опіки тіла.

Крім того, о 23:50 ворог скинув авіабомбу на село Янтарне Курахівської міської громади. Тут внаслідок вибуху в одному з будинків загинули 64-річна мешканка та хлопчик 11 років. Також зазнав поранення 68-річний чоловік.

У населених пунктах вогнем і вибуховою хвилею пошкоджено житлові будинки, господарські споруди.

За даними фактами здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч.2 ст.438 КК України).

Нагадаємо, за даними Офісу генпрокурора, більше ніж 2230 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. Станом на ранок 22 жовтня 2024 року за офіційною інформацією ювенальних прокурорів 581 дитина загинула та понад 1649 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.