Російська армія з артилерії обстріляла Нікополь: є поранені люди
Російські окупаційні війська обстріляли з артилерії Нікополь Дніпропетровської області, троє людей отримали поранення.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
“Три людини постраждали у Нікополі, який агресор обстріляв з артилерії. Осколкові поранення отримали 36-річний чоловік. А ще жінки 60 та 78 років. Одну з них госпіталізували в стані середньої тяжкості”, – йдеться у повідомленні.
Також, за даними Лисака, у місті пошкоджені до півтора десятка магазинів, багатоповерхівки, автомобілі.
Нагадаємо, що Сили протиповітряної оборони України вночі 23 жовтня збили 57 російських ударних безпілотників.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.