Події

Російські найманці п’ять разів порушили “тишу” на Донбасі

Російські найманці п’ять разів порушили “тишу” на Донбасі

Фото: Reuters

Від початку поточної доби, 24 листопада, у районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксували 5 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ. 1 з них — з застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Про це повідомили в Генштабі ООС.

Російські терористи обстріляли райони поблизу:

  • шахти “Бутівка” — станковими протитанковими гранатометами й великокаліберними кулеметами;
  • Кам’янки — гранатометами різних систем і великокаліберними кулеметами;
  • Нью-Йорка — озброєнням БМП, гранатометами різних систем і великокаліберними кулеметами;
  • Луганського — ручними протитанковими гранатометами.

Крім того, окупанти обстріляли з мінометів калібру 82 мм прикордонний контрольний пост першого оборонного рубежу КПВВ “Мар’їнка”.

Втрат серед українських військових сьогодні не було.

“Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли”, — зазначили в пресцентрі.

Нагадаємо, 23 листопада з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню, 1 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Унаслідок ворожих дій один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.