Російські найманці шість разів порушили “тишу” на Донбасі: загинув військовий ЗСУ
Протягом поточної доби, 11 січня, у районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано шість порушень режиму припинення вогню, внаслідок ворожих обстрілів загинув один військовослужбовець Збройних Сил України.
Про це повідомляє пресслужба ООС.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” неподалік населеного пункту Павлопіль російсько-окупаційні війська відкривали вогонь зі станкового протитанкового гранатомета, а в передмісті Авдіївки – з ручного протитанкового гранатомета і стрілецької зброї.
Поблизу Пісків противник вів вогонь з великокаліберного кулемета, стрілецької та снайперської зброї.
Командування об’єднаних сил висловлює глибокі співчуття близьким та рідним загиблого воїна.
На обстріли противника українські воїни відкривали вогонь у відповідь.
Також, неподалік Красногорівки українські захисники виявили проліт ворожого безпілотника типу «квадрокоптер» з перетином лінії розмежування. Вмілими діями наших військових БпЛА було знешкоджено.
Нагадаємо, що 11 січня у зоні проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі внаслідок обстрілу загинув український військовий.
10 січня, на Донбасі зафіксовано два порушення режиму припинення вогню.
Нагадаємо, 9 січня у зоні проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі помер військовий Остапович Іван Федорович.