Події

Російські найманці шість разів порушили “тишу” на Донбасі: загинув військовий ЗСУ

Російські найманці шість разів порушили “тишу” на Донбасі: загинув військовий ЗСУ

Протягом поточної доби, 11 січня, у районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано шість порушень режиму припинення вогню, внаслідок ворожих обстрілів загинув один військовослужбовець Збройних Сил України.

Про це повідомляє пресслужба ООС.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” неподалік населеного пункту Павлопіль російсько-окупаційні війська відкривали вогонь зі станкового протитанкового гранатомета, а в передмісті Авдіївки – з ручного протитанкового гранатомета і стрілецької зброї.

Поблизу Пісків противник вів вогонь з великокаліберного кулемета, стрілецької та снайперської зброї.

Командування об’єднаних сил висловлює глибокі співчуття близьким та рідним загиблого воїна.

На обстріли противника українські воїни відкривали вогонь у відповідь.

Також, неподалік Красногорівки українські захисники виявили проліт ворожого безпілотника типу «квадрокоптер» з перетином лінії розмежування. Вмілими діями наших військових БпЛА було знешкоджено.

Нагадаємо, що 11 січня у зоні проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі внаслідок обстрілу загинув український військовий.

10 січня, на Донбасі зафіксовано два порушення режиму припинення вогню.

Нагадаємо, 9 січня у зоні проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі помер військовий Остапович Іван  Федорович.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.