Російські окупанти тричі порушили перемир’я на Донбасі: поранено українського бійця
Фото: ЗСУ
Минулої доби, 11 листопада, збройні формування Російської Федерації та її найманці три рази порушили домовленості Тристоронньої контактної групи.
Про це повідомляє пресцетр Операції об’єднаних сил.
Зокрема, у районі населеного пункту Піски ворог відкривав вогонь з автоматичного станкового гранатомета. Поблизу Водяного – застосував міномет калібру 82 міліметри.
Неподалік населеного пункту Кам’янка противник вів вогонь зі стрілецької зброї та великокаліберного кулемета. На жаль, унаслідок цього обстрілу один український військовослужбовець отримав вогнепальне поранення. Стан його здоров’я задовільний.
Від початку поточної доби, 12 листопада, на усіх ділянках фронту спостерігається тиша. У смугах відповідальності наших бригад жодної збройної провокації чи пострілу не зафіксовано.
Водночас українські воїни не втрачають пильності та готові до миттєвого реагування на будь-які дії противника.
Зазначимо, з 27 липня по 10 листопада збройні формування РФ на Донбасі здійснили 247 збройних провокацій проти Збройних сил України, у результаті чого загинули троє українських бійців, ще 10 отримали поранення.
Нагадаємо, що 11 листопада на Донбасі поранили українського військового.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.