Новини

Російські окупанти викрали мера Мелітополя

Російські окупанти викрали мера Мелітополя

Фото: Pixabay

У Мелітополі група російських солдатів викрала міського голову Івана Федорова.

 Про це повідомив у Телеграмі заступник керівника ОП Кирило Тимошенко.

“За попередньою інформацією годину тому окупантами був викрадений мер міста Мелітополь Іван Федоров”, – йдеться у дописі.

Першим про викрадення мера повідомив радник міністра МВС Антон Геращенко. За його інформацією, 10 людей зайшли в приміщення кризового центру, наділи мішок на голову очільнику міста та вивезли його в невідомому напрямку.

Раніше повідомлялось, що в Мелітополі викрали чоловіка, який підтримував акції проти окупації та слухав у автомобілі “Байрактар”.

24 лютого о 5.30 ранку було завдано авіаційних ударів по військовій базі, яка розташована на території Мелітополя. Наразі Мелітополь перебуває в окупації, але місто під управлінням української влади. Починаючи з 1 березня в місті щодня проходять мітинги проти окупації, в них беруть участь тисячі людей.

Нагадаємо, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.

До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину, як вимушений крок в умовах війни.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.