Російські військові взяли під вогневий контроль логістику, яка веде з Сумщини на Курщину
Фото: Pixabay
Військові РФ взяли під вогневий контроль всю логістику, яка йде із Сумської області на Курську область.
Про це розповів співзасновник проєкту Deepstate Роман Погорілий в етері телеканалі Київ 24.
За його словами, ситуація на Курщині складна, оскільки ворог контролює всю логістику, яка йде з Сумщини на Курщину. Зокрема, дорогу з Юнаківки до Суджі.
“Зараз ворог зосередив свою увагу вздовж кордону в районі між Журавкою та Новеньким. Там тривають бойові дії. Сили оборони також намагаються стримати ворога, щоб він не закріплявся там та не накопичувався. Але саме з того району, який московити намагаються потроху брати під контроль, здійснюється ураження логістики”, – зауважив Роман Погорілий.
Також він додав, що російські війська намагаються пробратися в населений пункт Новеньке на Сумщині.
“Там закріпитися досить складно, тому що там важка місцевість. Села як такого не має. Село на дві хати. Ворогу там важко закріпитися. Попри це вони намагаються туди пролізти та закріплятися. Саме з того району вони хочуть взяти під вогневий контроль логістику та вийти на КПП “Суджа”, – пояснив Погорілий.
Нагадаємо, раніше Андрій Коваленко розповів, що росіяни намагаються зайти в тил до траси, яка йде від Юнаківки до Суджі, і спробувати вплинути на логістику Сил оборони.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.