Російський банк подав позов проти України у Стокгольмський арбітраж
Російський “Внешэкономбанк” направив в Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма позов до України з вимогою компенсації втрат, яких зазнав дочірній Промінвестбанк.
Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на прес-службу банку.
“ВЭБ звинувачує українську владу в порушенні положень міжурядової угоди 1998 про заохочення та взаємний захист інвестицій з Росією”, – йдеться в повідомленні.
На думку ВЭБ, інвестиції в розвиток Промінвестбанку в розмірі $ 2,7 млрд були знецінені в результаті “дискримінаційного правового регулювання з боку української влади”.
Як повідомлялося, ВЭБ придбав Промінвестбанк в 2008 році.
У вересні 2018 р. київський суд заарештував акції українських “дочок” ВЭБ, ВТБ і Сбербанку на виконання рішення Гаазького арбітражу щодо “кримського” позову екс-глави ПриватБанку Ігоря Коломойського.
Головою наглядової ради “Внешэкономбанка” є Володимир Путін.
Раніше “Прямий” повідомляв, що арбітражний суд в Гаазі виніс рішення на користь ПриватБанку щодо примусового позбавлення власності Російською Федерацією активів банку в Криму.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.