Новини

Російський банк подав позов проти України у Стокгольмський арбітраж

Російський банк подав позов проти України у Стокгольмський арбітраж

Російський “Внешэкономбанк” направив в Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма позов до України з вимогою компенсації втрат, яких зазнав дочірній Промінвестбанк.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на прес-службу банку.

“ВЭБ звинувачує українську владу в порушенні положень міжурядової угоди 1998 про заохочення та взаємний захист інвестицій з Росією”, – йдеться в повідомленні.

На думку ВЭБ, інвестиції в розвиток Промінвестбанку в розмірі $ 2,7 млрд були знецінені в результаті “дискримінаційного правового регулювання з боку української влади”.

Як повідомлялося, ВЭБ придбав Промінвестбанк в 2008 році.

У вересні 2018 р. київський суд заарештував акції українських “дочок” ВЭБ, ВТБ і Сбербанку на виконання рішення Гаазького арбітражу щодо “кримського” позову екс-глави ПриватБанку Ігоря Коломойського.

Головою наглядової ради “Внешэкономбанка” є Володимир Путін.

Раніше “Прямий” повідомляв, що арбітражний суд в Гаазі виніс рішення на користь ПриватБанку щодо примусового позбавлення власності Російською Федерацією активів банку в Криму.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.