Російського біатлоніста Устюгова позбавили олімпійської медалі через допінг
Російський біатлоніст Євген Устюгов визнаний винним в порушенні антидопінгових правил і позбавлений золотої медалі Олімпійських ігор 2014 року в Сочі.
Про це повідомляє Союз біатлоністів Росії.
Устюгов звинувачується у вживанні забороненої речовини – оксандролона. Результати Євгена Устюгова в період з 27 серпня 2013 року до кінець сезону-2013/14 дискваліфіковано з усіма наслідками, що випливають, в тому числі позбавлення всіх медалей, балів та призів. Зокрема, анулювання результатів Устюгова на Олімпійських іграх 2014 року, на яких він завоював золоту медаль в естафеті.
Спортсмен має право оскаржити рішення про дискваліфікацію в Спортивному арбітражному суді (CAS) протягом 21 дня починаючи з 13 лютого.
У листопаді WADA відкрила 47 нових справ проти російських спортсменів у рамках справи про маніпуляції у базі даних Російської антидопінгової лабораторії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.