У Києві на Дніпрі затонув катер: перші подробиці
15 липня о 22:17 до столичної Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що на вул. Прирічній, 17, в затоці “Собаче гирло”, що в акваторії р. Дніпро, почав тонути пришвартований катер “Tracker”.
Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у м.Києві.
“На місце події негайно було направлено водолазів Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у м. Києві. По прибуттю до швартувального понтону, рятувальники приступили до аварійно-рятувальних робіт. За допомогою насосу та катеру “UMS-600″, затонулий катер підняли на поверхню, відкачали з нього воду і відбуксирували до берега”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що на борту катера пасажирів не було.
Причини події наразі встановлюються.
Нагадаємо, поблизу узбережжя індонезійської провінції Південний Сулавесі затонув пором, внаслідок інциденту загинули щонайменше 34 людини.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.