Самогубство військового в “Десні”: солдат випустив собі в голову 16 куль
Солдат строкової служби, який вчинив самогубство на початку серпня у навчальному центрі “Десна”, випустив собі у голову чергу з автомата під час несення варти.
Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.
“07.08.2018, приблизно о 20 годині 50 хвилин, під час несення вартової служби на об’єднаних складах озброєння військової частини виявлено тіло солдата строкової військової служби 1997 р.н., стрільця роти охорони однієї з військових частин, з вогнепальним пораненням голови. Під час проведення досудового розслідування було проведено огляд місця події (ділянки місцевості на території об’єднаних складів озброєння військової частини), під час якого встановлені обставини, які свідчать про ймовірне самогубство загиблого солдата, а саме здійснення ним особисто пострілів чергою з автомата в голову”, – йдеться у повідомленні.
Як зазначили у прокуратурі, такі висновки були зроблені з положення тіла загиблого, розташування зброї та гільз (розліт до 0,5 м), час, потрібний для відстрілу 16 патронів (а саме – 1,5 секунди), а також відсутність слідів боротьби, переміщення або волочіння трупа тощо.
За словами військових, які проходили службу із загиблим та безпосередньо перебували у караулі з ним у день загибелі, молодик був у доброму настрої, на сімейні проблеми не скаржився, нестатутні заходи до нього впродовж військової служби не застосовувалися, також відсутня інформація про можливі конфлікти загиблого зі співслужбовцями чи командуванням частини.
Наразі за поданням військової прокуратури Деснянського гарнізону Центрального регіону України призначена судова почеркознавча експертиза для встановлення авторства передсмертних записок.
Раніше “Прямий” повідомляв, що у селищі Десна на Чернігівщині у військовій частині заявили про самогубство солдата строкової служби під час варти.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.