САП оголосила підозру міському голові Львова Андрію Садовому
Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила про підозру у зловживанні владою меру Львова Андрію Садовому.
Про це очільник Львова повідомив на своїй сторінці у Facebook.
“Починаючи з 2015-2016 років і далі – блокування з усіх боків. На рівні влади держави, генеральної прокуратури… За той час компанія CTP побудувала парки в Румунії, в інших країнах. Це третій за обсягом інвестор, який інвестує у промислове майно”, – заявивСадовий.
За словами міського голови, справу порушено через те, що у 2015 році у Львові на відкритому інвестиційному конкурсі була залучена нідерландська компанія, яка заплатила за землю 54 млн гривень і мала побудувати індустріальний парк.
Нагадаємо, раніше з’явився аудіозапис, на якому Андрій Садовий говорить, що активістка Катерина Гандзюк є лідером корупції в міській раді Херсона та доручає зібрати проти неї матеріали.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.