СБУ припинила масштабне переправлення нелегалів до України
Служба безпеки України припинила діяльність організованого угруповання, учасники якого незаконно переправляли в Україну вихідців з країн так званого “міграційного ризику”.
Про це повідомляє прес-служба СБУ.
“Кілька громадян нашої держави через спеціалізовані ресурси Інтернет і особисті контакти отримували замовлення та в подальшому підробляли документи необхідні для отримання візи для в’їзду в країну. Виготовлені підробки надсилалися “клієнтам” поштовими службами. Оплата послуг проводилась через банківські картки, оформлені на підставних осіб”, – йдеться у повідомленні.
За період 2017-2018 років зловмисники встигли “оформити” фальшиві документи понад п’ятистам особам.
“Оперативники СБУ одночасно затримали у Києві та в Одесі трьох осіб, причетних до організації нелегального бізнесу. Під час санкціонованих обшуків за місцями їх проживання, роботи та у транспортних засобах правоохоронці вилучили значну кількість підроблених документів та обладнання для їх виготовлення. У ділків, зокрема, виявлено чисті бланки державних установ, банків, комерційних структур, штампи і печатки вітчизняних та іноземних державних органів, відповідне технічне обладнання, принтери, комп’ютерну техніку, банківські карти, їх заготовки, а також обладнання для їх програмування, грошові кошти в сумі близько півтора мільйона гривень. Крім цього, у фігурантів справи вилучена незареєстрована вогнепальна та травматична зброя, а також набої”, – повідомили у СБУ.
Нагадаємо, в уряді визначили граничну кількість можливих іммігрантів на 2018 рік на рівні 4388 осіб, що перевищує минулорічну квоту на 2165 осіб.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.