Lifestyle

Серіал “Секс і місто” офіційно отримав продовження

Серіал “Секс і місто” офіційно отримав продовження

Сервіс HBO Max офіційно підтвердив, що вийде продовження популярного серіалу “Секс і місто”, проте воно буде без однієї з головних героїнь – Саманти Джонс.

Про це йдеться в офіційній заяві сервісу HBO Max.

У зйомках візьмуть участь Сара Джессіка Паркер (Кері Бредшоу), Синтія Ніксон (Міранда Гоббс) і Крістін Девіс (Шарлотта Йорк).

Виконавиця ролі Саманти Кім Кетролл – єдина з оригінального складу, хто не з’явиться в сиквелі. Раніше актриса заявила, що для неї з проєктом покінчено і вона не планує повертатися ні за яких умов.

Нові епізоди розкажуть про те, як відомі героїні – Керрі, Міранда і Шарлотта – стикаються з ще складнішими реаліями життя і дружби у свої 50 років. Нагадаємо, що оригінальний серіал вийшов в 1998 році й розповідає про життя чотирьох подруг з Нью-Йорка, їхні стосунки й проблеми.

До зйомок планується приступити навесні 2021 року. Виробництвом займеться Майкл Патрік Кінг, який поставив два повнометражні фільми.

Також актриси поділилися тизером майбутнього проєкту.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SJP (@sarahjessicaparker)

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.