Ще одна країна приєднался до комюніке Глобального саміту миру
Замбія приєдналася до комюніке Глобального саміту миру.
Про це повідомляє пресслужба уряду Швейцарії.
Отже, комюніке підтримали вже 79 держав та 6 організацій.
Раніше стало відомо, що до комюніке також приєдналися Організація американських держав та Антигуа і Барбуда.
Нагадаємо, 16 червня учасники Глобального саміту миру у швейцарському Бюргенштоку погодили спільне комюніке. Вони підтвердили відданість утриманню від погрози силою або її застосування проти територіальної цілісності будь-якої держави, включно з Україною.
Як повідомлялося, міністр закордонних справ Швейцарії Ігнаціо Кассіс заявив, що другий саміт миру може відбутися до президентських виборів у Сполучених Штатах Америки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.