Стрічка новин

Ще одна країна приєднался до комюніке Глобального саміту миру

Замбія приєдналася до комюніке Глобального саміту миру.

Про це повідомляє пресслужба уряду Швейцарії. 

Отже, комюніке підтримали вже 79 держав та 6 організацій.

Раніше стало відомо, що до комюніке також приєдналися Організація американських держав та Антигуа і Барбуда.

Нагадаємо, 16 червня учасники Глобального саміту миру у швейцарському Бюргенштоку погодили спільне комюніке. Вони підтвердили відданість утриманню від погрози силою або її застосування проти територіальної цілісності будь-якої держави, включно з Україною.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Швейцарії Ігнаціо Кассіс заявив, що другий саміт миру може відбутися до президентських виборів у Сполучених Штатах Америки.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.