Ще одна область запроваджує дистанційне навчання через спалах ГРВІ та грипу
Фото: nus.org.ua
Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук повідомила, що в області через різке зростання захворюваності на грип і ГРВІ навчальні заклади переходять на дистанційну форму навчання.
Про це вона написала у Facebook.
Зазначається, що таке рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Обмежувальні заходи триватимуть з 19 лютого до 4 березня. За останній тиждень в регіоні зафіксовано понад 15 тисяч нових випадків захворювання, що на 22% більше, ніж тижнем раніше.
Загалом з початку року грипом та ГРВІ перехворіли понад 118 тисяч людей, серед них понад 74 тисячі дітей.
Станом на 18 лютого дистанційно навчаються 169 шкіл, дев’ять із них закриті на карантин. Також припинили роботу 59 дитсадків. У закладах охорони здоров’я введено “масковий режим” і обмежено відвідування пацієнтів.
Комісія закликає місцеву владу контролювати ситуацію та за необхідності посилювати карантинні заходи.
Раніше, комісія Львівської ОВА з питань техногенно-екологічної безпеки та НС вирішила перевести заклади загальної середньої освіти області на дистанційне навчання з 18 лютого на 11 днів через різке зростання захворюваності на ГРВІ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.