Щомісяця і щотижня в Україні мають бути референдуми – Зеленський
Фото: сайт президента України
Українське суспільство повинно мати змогу щомісяця і щотижня впливати на життя країни шляхом референдумів.
Про це сказав глава української держави Володимир Зеленський під час дискусії п’ятьох президентів у Варшаві, повідомляє пресслужба президента.
Зазначається, що під час розмови лідери держав зосередилися на покращенні механізмів демократії та систем справедливості, особливо з огляду на виклики, пов’язані з пандемією.
Володимир Зеленський розповів про заходи, до яких вдається українська влада, щоб допомогти населенню пережити карантинні періоди, а також розповів про ініціативи, спрямовані на повернення довіри суспільства до законів. Зокрема, за його словами, вже підготовлено пакет законодавчих актів про народовладдя.
“Нам треба долучити українське суспільство до участі – не раз на п’ять років, коли обирають президента чи парламент, а щомісяця, щотижня мати можливість завдяки різного рівня референдумам впливати на життя країни, на її вибір, на економіку”, – наголосив він.
Нагадаємо, 3 травня президенти Республіки Польща, Естонської Республіки, України, Латвійської Республіки та Литовської Республіки підписали спільну декларацію щодо продовження співпраці з огляду на сучасні загрози для загальної безпеки.
Як повідомлялось, президент Володимир Зеленський заявив, що у нього особисто та в України немає відчуття солідарності з боку ЄС у питанні вакцинації населення проти коронавірусу. Про це він сказав під час дискусії п’ятьох президентів у Варшаві.
Крім того, президент України Володимир Зеленський і глава польської держави Анджей Дуда після завершення двосторонньої зустрічі у Варшаві підписали спільну декларацію про підтримку Польщею європейських прагнень Києва.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.