Світ

Шрі-Ланка опинилась без світла через мавпу: як це сталось

Шрі-Ланка опинилась без світла через мавпу: як це сталось

Фото: Вікіпедія

У Шрі-Ланці мавпа спричинила вимкнення світла по всій країні. Користувачі соціальних мереж вже висміяли цю ситуацію.

Про цей випадок повідомило BBC.

“Мавпа ввійшла в контакт з нашим мережевим трансформатором, викликавши дисбаланс в системі”, – сказав журналістам міністр енергетики Кумара Джаякоді.

Мавпа залишила країну без електрики днем, приблизно об 11:00 за місцевим часом. Чиновники країни заявили, що відновлення постачання займе приблизно дві години.

Користувачі соціальних мереж вже зреагували на заяви міністра енергетики країни, висміявши їх.

“Мавпа-шахрай вивела з ладу всю електромережу Шрі-Ланки після того, як спровокувала повний збій на підстанції в Коломбо”. “Одна мавпа = повний хаос. Час переосмислити інфраструктуру?” – користувачі “X”.

Ситуація в країні з енергетикою стабільно погана, експерти роками попереджали керівництво країни про потребу модернізації енергетичної інфраструктури.  Недбалість керівництва країни стає причиною того, що навіть мавпа може спричинити глобальні вимкнення.

Раніше “Прямий” повідомляв, про колишнього мишолова Міністерства закордонних справ Великої Британії кота Пальмерстона відкликали з пенсії для нової дипломатичної посади. Його вирядять на Бермуди як консультанта.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.