Символічно в річницю трагічних подій на Майдані Путін влаштував Зеленському грубий “примус до миру” – Сюмар
Різке загострення на Донбасі саме в річницю трагічних подій на Майдані – це улюблена тактика Путіна, який відчув слабкість президента Володимира Зеленського й у такий спосіб примушує його до миру на російських умовах.
Про це на своїй сторінці у мережі Facebook пише народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар.
“Саме в трагічну річницю подій на Майдані росіяни почали найбільші артилерійські обстріли в районах, де за наказом Зеленського відвели наші війська… Фактично, спробу прориву, аби захопити ще частину Донбасу. І це виглядає як ніщо інше, як грубий і нахабний “примус до миру”. Бо знають, що спротиву не буде. Путін вже добре вивчив, з ким має справу… Будуть дзвінки й активізація “переговорних позицій” за умовами Кремля. Здача позицій. Бо дехто вже “припинив війну у своїй голові”. І схилив цю голову й обидва коліна… Символічно, що саме в річницю трагедії на Майдані ми отримаємо по суті нову коаліцію Слуг з ОПЗЖ”, – йдеться в дописі Сюмар.
Вона зазначила, що сьогодні ОПЗЖ має піти на зустріч Слугам і відмовитися від своїх правок по землі.
“Після всіх цих плакатів і шоу “мільйонери на захисті української землі”. І причина – в системних домовленостях, які має партія влади з партією Медведчука-Рабіновича, досягнутих диригентами з Москви. Якраз після Оману. Якраз після Оману лідерам Слуг почали робити “теплі ванни” на каналах Медведчука. Якраз тоді була знята заборона на походи на ці канали. На ті самі канали, які сьогодні на повну дискредитують Героїв, що загинули на Майдані за право українців бути частиною вільного світу… По смертях просто топчуться всілякі лукаші, намагаючись створити загиблим образ п’яниць і душевнохворих”, – додала Сюмар.
Також нардеп зазначила, що “вони ж виконують велике завдання Москви – назавжди дискредитувати будь-які протестні рухи”.
“Якраз тоді ОПЗЖ “підголосувала” Слугам зміни до Конституції про скорочення кількості депутатів до 300, а значить про пришвидшення нових виборів, дуже ймовірно вже з Донбасом… І з планом отриманням внаслідок цих перевиборів проросійського парламенту, який і федералізацію прийме, й інші “хотєлки”. Тепер Москва “підкладає” своїх викормишів ОПЗЖ під партію Слуг, аби вони спільно вже реалізовували план, розроблений всіма цими патрушевими і “іже с ними”. Символічно. Гірко. Боляче.
І досить закривати на це очі. Варто чесно побачити реальність і кожному дати собі відповідь на питання – чи готові ми знову відмовитися від своєї України?…, як це не раз було в нашій історії, що її не можна читати без брому”, – додала Сюмар.
Нагадаємо, 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій. Штаб ООС повідомив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.
У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.
Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.
За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.