Ситуація у Нових Санжарах є провалом комунікаційної політики влади – політолог
Протести мешканців Нових Санжар проти розміщення у їхньому селищі евакуйованих з Китаю українців є результатом провальної комунікаційної політики влади.
Про це в ефірі “Прямого” заявив політолог Сергій Таран.
“Я не підтримую людей, які блокують прибуття наших співвітчизників з Китаю. Але такі абсурдні дії є прямим наслідком провальної комунікаційної політики влади. Правильно було б пояснити, як тільки ця епідемія починалася, що робиться конкретно в Україні для того, щоб ця хвороба не поширювалась в нашій країні. Треба було б показати госпіталі, ізоляційні бокси, препарати для лікування. Брифінг Зеленського відбувся тоді, коли епідемія йшла не один тиждень. До того ж, заяви представників “Слуги народу” були дуже суперечливими. І тільки тепер влада намагається показати, що вона щось робить. Але це треба було робити ще місяць тому”, – сказав політолог.
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРОКОМЕНТУВАВ СИТУАЦІЮ З ЛІТАКОМ З КИТАЮ: “БАКТЕРІОЛОГІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ НЕМАЄ”
До того літак близько години кружляв у небі над Харковом.
Голова Харківської ОДА Олексій Кучер на брифінгу заявив, що Харків є транзитним пунктом – навіть якщо літак сяде там, людей потім доправлять до Борисполя. “У нас їх розміщувати не будуть”, – сказав він.
У зв’язку з поширенням інформації про те, що евакуйованих українців із Уханя можуть розмістити у медичному центрі внутрішніх військ МВС “Нові Санжари”, місцеві жителі перекрили дорогу.
19 лютого повідомлялося, що на літак компанії Sky Up, який евакуює українців з Китаю, з’явилися всі 48 українців, а також 29 іноземців, яких Україна вивезе з КНР за домовленістю з їхніми державами.
Пізніше заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що на борт літака, який виконує спеціальний рейс з китайського міста Уханя в Україну, сіли 73 пасажири, чотирьом відмовили в евакуації.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.