Новини

Скандал у МОЗі: Литовченко розповіла, як видаляли повідомлення про команду Супрун з сайту міністерства

Скандал у МОЗі: Литовченко розповіла, як видаляли повідомлення про команду Супрун з сайту міністерства

Керівниця Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства охорони здоров’я Ірина Литовченко вирішила піти з посади.

Про це вона повідомила у себе в Facebook.

“Вчора вони перейшли межу, яку я для себе ставила. До кінця року я залишу міністерство разом із практично усією своєю командою. Причина – ціннісні і світоглядні розбіжності, які роблять неможливою подальшу роботу в МОЗ. Це були дуже непрості 100 днів. #перехідні_віки плавно перетекли в #зашквари_мозу, а вчора це перетворилося на #хроніки_дна”, – написала Литовченко.

Вона розповіла, що напередодні нове керівництво дало доручення “очистити” сайт відомства від абсолютно всіх згадок про попередню команду – команду Уляни Супрун. А ввечері того ж дня надійшло наступне доручення: розмістити на Facebook міністерства повідомлення, нібито відбувся технічний збій і всі новини з сайту зникли випадково.

“Це відверта брехня, про яку знає все міністерство. Я попередила, що якщо вони примушують мене брехати на сторінці міністерства, на своїй сторінці і розповім правду”, – наголосила Литовченко.

“Вранці це добили “офіційним” повідомленням про технічні роботи на сайті, яке повісили вчорашньою датою. Але в адмінці видно, що повідомлення опубліковано вже після новин, які ми вішали на сайт вдень”, – додала Литовченко.

Скріншот, що підтверджує це, вона опублікувала у коментарях до свого посту.

“Вчора мене ознайомили із результатами щорічного оцінювання (який вони називали “аудитом”) – оцінка за виконання всіх завдань позитивна, але за поведінку “2”. Тобто чергове звинувачення у непрофесійності і ще чомусь, що мали би довести аудити та силові органи, розбите вщент”, – додала Литовченко.

Вона підкреслила, що її команда більше не терпітиме принижень та загальної неадекватності у міністерстві.

“При цьому вони залишаться у реформах та будуть розбудовувати державу в інших держорганах, де цінуватимуть їх професійність, відповідальність та ініціативність”, – повідомила Литовченко.

Нагадаємо, у вересні ДБР відкрило кримінальне провадження проти МОЗу через невиконання рішення суду про відновлення Катерини Амосової на посаді ректора медуніверситету ім. Богомольця. “Нещодавно повідомляла, що проти членів нашої команди скоріш за все готують сфабриковані кримінальні провадження. І ось Державне бюро розслідувань (ДБР) не забарилось… Поновлення на посаді через суд – це послідовна стратегія боротьби колишньої ректорки за своє насиджене місце”, – зазначила Уляна Супрун.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.