Новини

“Слуги народу” мали б пачками складати депутатські мандати – голова Комітету виборців

“Слуги народу” мали б пачками складати депутатські мандати – голова Комітету виборців

Не менше кількох десятків депутатів від “Слуги народу” мали б скласти депутатський мандат.

Про це в ефірі “Прямого” заявив генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель.

“Якщо брати критерії демократичних європейських країн, я думаю не менше кількох десятків депутатів мали б просто скласти мандат, піти з політики, щоб про них просто забули. Я думаю, що людина, яка отримала депутатський мандат, а до цього мала ув’язнення за групове зґвалтування – таких людей не повинно бути у залі, або якщо ти відкрито листуєшся з повіями, або якщо ти фігуруєш у скандалах з елітними собаками і тд. Це велика проблема, це не питання фракції “Слуга народу”, це питання довіри українців до парламентаризму, я думаю, такі люди мали б пачками складати депутатський мандат”, – сказав Кошель.

Раніше співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко заявила, що партія “Слуга народу” формують майбутні фальсифікації для маніпуляцій на місцевих виборах в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ОБМОВКИ” МОНОБІЛЬШОСТІ СВІДЧАТЬ ПРО ВЕЛИЧЕЗНУ ЗНЕВАГУ ДО ВИБОРЦІВ – ВОЛОШИНА

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.