Події

Смертельна фотосесія: в Києві громадянин РФ вбив свою співмешканку

Смертельна фотосесія: в Києві громадянин РФ вбив свою співмешканку

В Києві 28-річний громадянин РФ вбив свою дівчину, теж громадянку Росії, під час фотосесії.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

“За процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру в умисному вбивстві 28-річному громадянину РФ(ч. 1 ст. 115 КК України)”, – йдеться в повідомленні правоохоронців.

Встановлено що вбивця та жертва були співмешканцями. Вони орендували приміщення фотостудії у Святошинському районі.

“Там вони вживали наркотичні засоби та алкоголь, залишившись ночувати у студії. Під час такого дозвілля підозрюваний задушив 21-річну жінку. На ранок мертву модель та її співмешканця поруч виявила власниця приміщення”, – повідомили правоохоронці.

Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Правоохоронці зазначають, що чоловік та його співмешканка є громадянами Росії, які перебували у розшуку. В Україну вони приїхали у 2022 році.

Раніше вранці 27 квітня у Миколаєві чоловік влаштував стрілянину після зауваження щодо стану алкогольного сп’яніння та непристойної поведінки у громадському місці.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, TwitterTelegram та Instagram.