Техно

Соцмережа X оголосила про партнерство з Visa

Соцмережа X оголосила про партнерство з Visa

Фото: Reuters

Соціальна мережа X, яка належить Ілону Маску, оголосила про стратегічне партнерство з Visa для підтримки свого майбутнього фінансового продукту X Money.

Про це повідомила АР.

Зазначається, що Visa є першим партнером сервісу X Money, який планується запустити цього року. Генеральний директор X Лінда Яккаріно назвала партнерство з Visa “важливою віхою для додатка” і “першим з багатьох великих оголошень про X Money в цьому році”.

Компанія використовуватиме базу Visa Direct для грошових переказів, щоб поповнювати гаманець X Money, під’єднуватися  до дебетової картки для трансакцій іншим користувачам і повертати гроші назад на банківський рахунок користувача.

За даними Visa, ці послуги будуть доступні користувачам рахунків X Money в США.

Чи стане X Money доступним для користувачів в інших країнах у найближчому майбутньому, поки невідомо. Точна дата запуску в США також ще не оголошена.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.