Справа Звіробій є актом приниження українських військових — Прозапас
Справа Марусі Звіробій принижує українських військових, волонтерів і взагалі боротьбу України з Російською Федерацією.
Про це в ефірі “Прямого” сказав ветеран АТО Валерій Прозапас.
“Справа Звіробій – це акт залякування і приниження українських військових , волонтерів і взагалі нашої боротьби з Російською Федерацією. Це не той випадок, коли владі потрібно демонструвати свою силу, свої можливості на цій дівчині, навіть якщо якісь там формальні ознаки може й були, але я переконаний що не було. Я взагалі дивуюсь от нехай наш головнокомандувач краще б розповів чому внаслідок його рішень, за останніх пів року у нас збільшились втрати на фронті, чому наших розстрілюють як в “тирі”, а те, що вона (Маруся Звіробій – ред) сказала, про його поведінку на лінії розмежування, так вона права, тому що вона прекрасно знає чим люди ризикують, коли ведуть себе так, як поводив себе президент серед озброєних людей в бойовому підрозділі. Це біда нашого суспільства, яке не розуміє війну і що там взагалі відбувається”, – заявив ветеран АТО.
Нагадаємо, сторона захисту подасть апеляційну скаргу щодо обрання запобіжного заходу ветерану АТО, військовослужбовцю ЗСУ Олені Біленькій (Маруся Звіробій).
Раніше ветеран АТО, військовий інструктор Маруся Звіробій заявила про відсутність погроз у відеозверненні, в якому вона спільно з народним депутатом Софією Фединою звернулась до президента України Володимира Зеленського.
Нагадаємо, у ДБР викликали на допити волонтерку, ветерана АТО Марусю Звіробій. Її питали, зокрема, про Софію Федину та ролик, який Федина і Звіробій записали після візиту Зеленського у Золоте.
Звіробій заявила також про можливі допити і обшук у Федини.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.