США анонсували санкції проти Росії у разі відмови від перемир’я
фото: REUTERS
Американський сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем закликав США запровадити санкції проти РФ, якщо та не підтримає 30-денне припинення вогню після переговорів у Саудівській Аравії.
Про це йдеться у його дописі в соцмережі X.
“Я дуже радий почути, що Україна погодилася на пропозицію Сполучених Штатів щодо 30-денного припинення вогню. Браво команді Трампа. Я сподіваюся, що Росія піде за цим. Якщо Росія відмовляється, ми повинні накласти на них санкції” – зазначив Грем.
Він наголосив, що ініціюватиме санкції, які не лише вплинуть на Росію, а й накладуть санкції та тарифи на країни, які купують російські товари, зокрема нафту, газ та уран.
“Росії давно слід відчути величезний економічний біль через її жорстоке вторгнення в Україну. Я підтримую зусилля президента Дональда Трампа, щоб якомога швидше закінчити цю варварську війну” – підсумував законодавець.
Нагадаємо, США без вагань підуть “ва-банк” у питанні санкцій щодо російських енергоносіїв, якщо це сприятиме припиненню вогню у війні РФ в Україні, заявив у четвер, 6 березня, міністр фінансів США Скотт Бессент.
Як повідомляло видання Reuters з посиланням на високопоставлені джерела, глава країни-агресора Володимир Путін навряд чи погодиться зголоситися на пропозицію США щодо 30-денного припинення вогню в Україні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.