США передадуть Україні ще два катери
Головнокомандувач Об’єднаними збройними силами НАТО в Європі американський генерал Кертіс Скапаротті на слуханнях в Палаті представників Конгресу США заявив про намір передати Україні ще два катери класу Island.
Про це повідомляє Український мілітарний портал.
“Ми працювали і продовжимо працювати на морському напрямку з ВМС України. У нас з ними хороші стосунки. І зараз є збільшення в фінансуванні, яке ми попросили в Конгресу для передачі Києву морських засобів, перш за все двох кораблів – патрульних катерів класу Island, щоб почати поповнювати їх ВМС. Йдеться і про інші засоби”, – зазначив Кертіс Скапаротті.
Швидкість американських катерів – 29.5 вузлів, дальність плавання при 90% запасах ПММ – 2307 миль. Екіпаж корабля повинен складатися з 16 осіб. Він може 5 діб працювати повністю в автономному режимі.
Озброєння: 25-мм автоматична артилерійська установка Bushmaster Mk 38 Mod, кулемети М2НВ.
Раніше “Прямий” повідомляв, що в Одеський порт з “дружнім візитом” зайшли два корабля Військово-морських сил Турецької Республіки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.