Стало відомо, коли в Києві почнуть демонтовувати Шулявський шляхопровід

Стало відомо, коли в Києві почнуть демонтовувати Шулявський шляхопровід

У Києві роботи з демонтажу конструкцій Шулявського шляхопроводу між вулицями Довженка і Вадима Гетьмана в місці їх перетину з проспектом Перемоги планують почати в січні 2019 року.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби КМДА.

“Плануємо розпочати роботи з демонтажу основних конструкцій Шулявського шляхопроводу з січня 2019 року”, – зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

Зазначається, що цього року розпочалась реконструкція транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана у Солом’янському та Шевченківських районах Києва. Вже укладено нижній шар покриття з асфальтобетону проїжджої частини з’їзду з вул. Гетьмана на проспект Перемоги, триває перекладання інженерних мереж на заїзді з проспекту Перемоги на вул. Олександра Довженка. Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури.

Очікується, що роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені у 2019 році.

Нагадаємо, у Києві надвечір 27 лютого 2017 року обвалилася частина мосту Шулявського шляхопроводу. У результаті обвалу зачепило одну припарковану під мостом автівку – серед людей ніхто не постраждав.

Раніше київський міський голова Віталій Кличко повідомив, що на реконструкцію Шулявського мосту в столиці потрібно півтора мільярда гривень. Також ремонту потребують ще 75 київських мостів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.