Світломаскування зберігає життя: українців закликали гасити на ніч світло в домівках
У Верховній Раді закликали українців гасити на ніч світло в домівках з метою маскування від ворога.
Про це повідомляє пресцентр Верховної Ради України у Telegram.
“Світломаскування зберігає життя! Закликаємо всіх громадян вжити заходів зі світломаскування власних домівок”, – ідеться в повідомленні.
Зокрема слід вимикати світло в оселях, зашторювати вікна, гасити вуличне освітлення своїх будинків.
У ВР наголосили, що завдяки таким заходам житлові будинки стануть непомітними для ворога в темну пору доби.
Як відомо, у Києві, Дніпрі та Харкові пролунали потужні вибухи після того, як президент Російської Федерації Володимир Путін оголосив про військову операцію в Україні.
Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні.
До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину як вимушений крок в умовах війни.
Згодом головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що за перший день повномасштабного вторгнення в Україну орієнтовні втрати російських окупантів склали до 130 броньованих машин, понад 30 танків, п’ять літаків та шість гелікоптерів.
Зазначимо, що українські захисники відбили аеропорт Гостомеля Київської області в російських окупантів.
Крім того, у Сумській області підрозділ територіальної оборони застосував стрілецьку зброю проти російських окупантів, унаслідок чого вороги відступили.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.