Війна

Світломаскування зберігає життя: українців закликали гасити на ніч світло в домівках

Світломаскування зберігає життя: українців закликали гасити на ніч світло в домівках

У Верховній Раді закликали українців гасити на ніч світло в домівках з метою маскування від ворога.

Про це повідомляє пресцентр Верховної Ради України у Telegram.

“Світломаскування зберігає життя! Закликаємо всіх громадян вжити заходів зі світломаскування власних домівок”, – ідеться в повідомленні.

Зокрема слід вимикати світло в оселях, зашторювати вікна, гасити вуличне освітлення своїх будинків.

У ВР наголосили, що завдяки таким заходам житлові будинки стануть непомітними для ворога в темну пору доби.

Як відомо, у Києві, Дніпрі та Харкові пролунали потужні вибухи після того, як президент Російської Федерації Володимир Путін оголосив про військову операцію в Україні.

Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні.

До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину як вимушений крок в умовах війни.

Згодом головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що за перший день повномасштабного вторгнення в Україну орієнтовні втрати російських окупантів склали до 130 броньованих машин, понад 30 танків, п’ять літаків та шість гелікоптерів.

Зазначимо, що  українські захисники відбили аеропорт Гостомеля Київської області в російських окупантів.

Крім того, у Сумській області підрозділ територіальної оборони застосував стрілецьку зброю проти російських окупантів, унаслідок чого вороги відступили.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.