Сили оборони завдали удару по командному пункту російських морпіхів на Курщині
Фото: Reuters
Збройні сили України здійснили високоточний удар по російських військових у Курській області.
Про це повідомляє Генштаб.
Під вогневе ураження потрапив командний пункт 810-ї окремої бригади морської піхоти РФ, розташований поблизу населеного пункту Біла в Курській області.
У Генштабі зазначили, що такі удари є невіддільною частиною бойових операцій українських підрозділів, які діють на території РФ. “ЗСУ будуть використовувати всі доступні засоби для знищення збройних формувань РФ, які становлять загрозу для безпеки громадян України”, – йдеться в заяві.
Відомо, що станом на ранок 7 січня в операційній зоні на Курщині підрозділи Сил оборони України відбили 94 атаки російських загарбників. Крім цього, ворог завдав дев’ять авіаційних ударів, із застосуванням дев’яти керованих бомб, а також здійснив 372 артилерійських обстріли позицій наших військ та населених пунктів.
До слова, Сили оборони України продовжують активно діяти у Курській області РФ, використовуючи цей регіон як важіль для можливого обміну територіями.
Раніше під час свого візиту до Сеулу державний секретар США Ентоні Блінкен акцентував важливість позицій України в Курській області для майбутніх переговорів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.