Новини

Трамп провів телефону розмову з Зеленським

Трамп провів телефону розмову з Зеленським

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Президент США привітав Україну з успішним проведенням вільних і демократичних парламентських виборів і Володимира Зеленського – з упевненою перемогою партії “Слуга народу”.

Дональд Трамп висловив переконання, що оновлена українська влада зможе швидко покращити імідж України, завершити розслідування корупційних справ, які стримували взаємодію між Україною та США.

Він також підтвердив незмінну підтримку з боку США суверенітету та територіальної цілісності України й готовність американської сторони всебічно сприяти реалізації масштабної програми реформ у нашій країні.
Володимир Зеленський подякував Дональду Трампу за лідерство США у збереженні та посиленні санкційного тиску на Росію.

Президенти домовилися предметно обговорити практичні питання українсько-американської взаємодії під час візиту Володимира Зеленського до США.

Нагадаємо, вчора президент України провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Італії. Втім, у повідомленні уряду Італії, на відміну від Офісу президента, не згадується про те, щоб вони обговорили справу нацгвардійця Віталія Марківа.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.