Світ

Трамп ввів у Вашингтоні надзвичайний стан

Трамп ввів у Вашингтоні надзвичайний стан

Президент США Дональд Трамп до 24 січня ввів надзвичайний стан у Вашингтоні, округ Колумбія, у зв’язку з інавгурацією Джо Байдена.

Про це повідомляє CNN.

“Сьогодні президент Дональд Трамп заявив, що в окрузі Колумбія існує надзвичайна ситуація, і наказав федеральної допомоги посилити реагування на надзвичайні ситуації, які можуть виникнути в результаті 59-й інавгурації президента з 11 по 24 січня 2021 року”, – йдеться в заяві Трампа.

Таке рішення було ухвалене у відповідь на прохання мера Вашингтона Мюріел Баузер, щоб отримати додаткове фінансування для забезпечення порядку в місті.

Як повідомлялось, Дональд Трамп не братиме участі в церемонії інавгурації обраного глави держави Джо Байдена 20 січня.

Українську державу на інавгурації президента США Джо Байдена офіційно представлятиме посол України у Вашингтоні Володимир Єльченко.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.