Новини

Треба приймати державницькі рішення, а не керуватися підлітковими комплексами: Данилюк про ситуацію в уряді

Треба приймати державницькі рішення, а не керуватися підлітковими комплексами: Данилюк про ситуацію в уряді

Робота Державної фіскальної служби України пронизана конфліктами і корупцією.

Про це з трибуни Верховної Ради заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Він розповів, чому написав листа послам “Великої сімки” після непорозуміння з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом на засіданні Кабміну.

“Написаний мною лист очевидний — він містить загальновідомі факти. Зокрема, більше року Державна фіскальна служба має напівлегітимного і повністю керованого керівника. Тому реформа цього найважливішого органу не відбувається. Робота ДФС пронизана корупцією і конфліктами інтересів”, – сказав Данилюк.

Урядовець наголосив, що ситуація в ДФС дискредитує Україну в очах мирової спільноти.

“Треба приймати державницькі рішення, а не керуватися підлітковими комплексами, що коштуватимуть державі мільярди. З моменту призначенням міністром, я постійно чув закиди в тім, що я є захисником інтересів міжнародних організацій. Ні! Я захищаю інтереси українців”, – підкреслив Данилюк.

Нагадаємо, 23 травня під час засідання Кабміну Данилюк підняв питання призначення собі заступника. Володимир Гройсман відповів, що не буде цього робити. У відповідь Данилюк сказав, що нехай в такому випадку на нього самого готують подання на відставку.

Данилюк також написав листа послам “Великої сімки”, які були стурбовані ситуацією в українському кабміні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.