Труба після оприлюднення скандальних аудіозаписів влаштував вечірку – ЗМІ
Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба після появи в Мережі аудіозаписів з нібито його кабінету влаштував вечірку в одному з київських ресторанів.
Про це повідомляє Bihus.info.
Зазначається, що закрита вечірка ДБР відбулася за 10 днів після “зливу” – 29 листопада – в італійському ресторані Веро Веро.
За даними журналістів, на неї прибули Труба, його перша заступниця Ольга Варченко. Також помітили співробітників львівського управління ДБР.
Збирав усіх Труба – відзначали річницю бюро і його керівництва ним.
Коли помітили під рестораном журналістів, то викликали поліцію.
А після того, як Bihus.info звернулося до пресслужби бюро по коментар щодо святкування, керівництво ДБР вирішили вивозити з вечірки потайки.
Раніше “Прямий” повідомляв, що з’явився аудіозапис, на якому керівник Державного бюро розслідувань Роман Труба особисто звітував керівнику Офісу президента Андрію Богдану у “справі” проти керівника НАБУ Артема Ситника.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.