“Це мій міністр, киш звідси!” – нардеп від “Слуги народу” грубо перервав розмову депутатів з Оржелем
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2409453212658787&set=pb.100007823957053.-2207520000.0.&type=3&theater
Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель не захотів коментувати зміни до закону про ринок електроенергії, зокрема їх невідповідність документам Європейського Союзу. Водночас його колега з партії “Слуга народу” Андрій Мотовиловець у різкій формі не дав закінчити розмову з міністром.
Про це співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко написала у Facebook.
“Це мій міністр, киш звідси”- розмова слуг з опозицією. Такого хамства не було в жодному скликанні парламенту. Ось вам і нові обличчя. Спочатку нам з Іванною Климпуш-Цинцадзе і Марією Іоновою відмовилися прокоментувати невідповідність змін до закону про ринок електроенергії Угоді про асоціацію з ЄС, під час офіційного обговорення проєкту в ВР. А потім – “слуги” приватизували свого міністра”, – зазначила депутат.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.