Це відступ: ветеран АТО про розведення сил у Золотому
Розведення сил на ділянці у районі населеного пункту Золоте – це відступ.
Про це в ефірі “Прямого” заявив ветеран АТО Павло Білоус.
“Це не розведення і не відведення. Я давно і завжди кажу, що це відступ. А чому розведення? Я не бачу, щоб, наприклад, в Станиці Луганській дзеркально відвели так само, як наші відійшли, так само б відійшли. Ходять якісь непонятні люди, без знаків відрізнення. Хто вони такі, чому вони там ходять? Відповідно, наші зараз відходять. Але ми не бачимо, що з тієї сторони робиться.
Сьогодні я говорив з нашими хлопцями-добровольцями. Вони кажуть, що в Золотому, в принципі, майже ніякого розведення і відведення немає. Там відійшли тільки кілька солдатів. А в Петрівському вже почалося. Хто говорить правду? Тобто багато всякої інформації йде. І до тих пір, поки ми не будемо точно… Тобто, коли, хто, на скільки і з якої причини йде це розведення, відведення чи відступ – тоді ми будемо щось говорити. А зараз поки що нам вішають лапшу”, – наголосив Білоус.
Нагадаємо, що в штабі ООС підтвердили, що о 12 годині 29 жовтня розпочався процес розведення сил з обох сторін (дзеркально) на ділянці у районі населеного пункту Золоте.
2 жовтня у Станиці Луганській закінчився перший етап розведення військ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.