Церемонія нагородження “Греммі-2021” відбудеться без глядачів
Фото: Reuters
Церемонія вручення музичної премії “Греммі-2021”, яку в цьому році перенесли з січня на 14 березня, відбудеться без глядачів, проте під час пандемії формат заходу може бути ще змінений.
Про це пише Variety з посиланням на свої джерела.
Представники премії відмовилися від коментарів.
Зазначається, що церемонія пройде у відкритій частині конференц-центру Лос-Анджелеса. Провідним буде Тревор Ноа.
Великої аудиторії не буде, хоча на заході будуть присутні невелика кількість представників ЗМІ, і планується організувати пряму трансляцію з червоною доріжкою, за участі виконавців і ведучих.
Планується ряд живих виступів, але багато з них, ймовірно, будуть записані заздалегідь.