Lifestyle

Церемонія нагородження “Греммі-2021” відбудеться без глядачів

Церемонія нагородження “Греммі-2021” відбудеться без глядачів

Фото: Reuters

Церемонія вручення музичної премії “Греммі-2021”, яку в цьому році перенесли з січня на 14 березня, відбудеться без глядачів, проте під час пандемії формат заходу може бути ще змінений.

Про це пише Variety з посиланням на свої джерела.

Представники премії відмовилися від коментарів.

Зазначається, що церемонія пройде у відкритій частині конференц-центру Лос-Анджелеса. Провідним буде Тревор Ноа.

Великої аудиторії не буде, хоча на заході будуть присутні невелика кількість представників ЗМІ, і планується організувати пряму трансляцію з червоною доріжкою, за участі виконавців і ведучих.

Планується ряд живих виступів, але багато з них, ймовірно, будуть записані заздалегідь.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.