Думки

Цей день настав: ми стали трохи сильніше завдяки трактору

Цей день настав: ми стали трохи сильніше завдяки трактору

Ну що, сьогодні Саша – справді щасливий.

Бо вчора приїздив Петро Порошенко та привіз нам обладнання, дронів та ТРАКТОРИ!!!!

Два трактори, які дозволять нам вчасно закопатись на (вже черговій, до речі, лінії, скільки нас вже можна кидати туди сюди) лінії, яка активно до нас рухалась, і якщо чесно, то незрозуміло хтось тут взагалі планував окопуватись чи ні, але судячи з того, що ми бачили —  то скоріш ні. І один саме на наш батальйон.

Два місяці я сидів на вухах Юрія Бірюкова. Нив. Просив. Благав. Бо не можна організувати ефективну оборону без вчасно викопаних фортифікацій.

І ось цей день настав.

Велика подяка від 59 бригади та “Інквізиції”. Ми стали вчора трохи сильнішими.

І я дуже прошу не перетворювати цей пост на стрічку політичного хейту, просто порадійте за нас, за бригаду яку не виводили вже понад два роки з Донецької області, і яка тут попри все якось повинна вижити, і отримала для цього такі дефіцитні та потрібні засоби.

 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.