Стрічка новин

Ця справа не мала права на існування: Омелян про рішення суду

Ця справа не мала права на існування: Омелян про рішення суду

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що справа про його начебто незаконне збагачення не має права на існування.

Про це після судового засідання повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

“Ні, насправді мене засмутили обидві події тому, що я вважаю, що такі заходити як “на поруки” в цій ситуації точно не повинні бути застосовані. Максимальним обмеженням мало бути – особисте зобов’язання. Я не розраховував на такий вердикт суду”, – повідомив міністр інфраструктури.

Омелян зазначив, що ситуація, щодо паспортів  ганебна.

“Тобто ми вперше в історії України маємо випадок, коли міністра обмежують у виконанні своїх державних функцій в поїздках. Це мені нагадує нещодавну ситуацію в аеропорту “Жуляни”, коли під час обшуку НАБУ всі були заблоковані, довелось фактично пасажирам літака компанії, який викотився за посадкову смугу, самотужки вибиратись, бо нікому було, ні приймати рішень, ні делегувати рішення”, – повідомив він.

Омелян подякував всім тим, хто його підтримав, та готовий був взяти на “поруки” та внести заставу.

“Хотів ще раз подякувати за вашу увагу, хотів подякувати всім тим людям, які сьогодні прийшли мене підтримати. Зокрема, хотів подякувати лідеру фракції “Народний Фронт” Арсенію Яценюку, який висловив готовність взяти на поруки і внести заставу. Ту саму позицію висловив прем’єр-міністр України Володимир Борисович Гройсман. Я дякую тим народним депутатам, які взяли мене на поруки, які висловили готовність взяти на поруки. Це депутати усіх фракцій парламенту, це свідчить, що інфраструктура поза політикою. Але політика з нами”, – розповів Омелян.

Він зазначив, що в подальшій ситуації буде відстоювати свою точку зору в досудовому розгляді і, безумовно, потім в суді.

“Моє глибоке переконання ця справа немала права на існування, що це просто бажання керівництва НАБУ показати результати своєї роботи перед засіданням наступного тижня. Це мала бути ефектна піар компанія, що перший міністр України арештований НАБУ, за звинуваченнями в незаконному збагаченні з терміном ув’язнення від 5 до 10 років. Я не допущу, щоб окремі керівники самостійно вирішували, що вони є законом України і буду відстоювати своє чесне ім’я в судах. І після завершення цього ганебного судового розгляду я залишаю за собою право звернутись в відповідні судові інстанції з внутрішнім позовом про притягнення до відповідальності тих осіб, які чинять сьогоднішнє беззаконня”, – повідомив міністр інфраструктури.

Раніше “Прямий” повідомляв, що суддя Солом’янського районного суду Києва Ганна Сергієнко ухвалила рішення про звільнення  міністра інфраструктури Володимира Омеляна на поруки.

Нагадаємо, що НАБУ заявило, що підозрює міністра інфрасруктури України Володимира Омеляна в незаконному збагачені. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.