Політика

Тищенко вперше прийшов до Верховної Ради після домашнього арешту

Тищенко вперше прийшов до Верховної Ради після домашнього арешту

Фото: Ірина Геращенко

Народний депутат Микола Тищенко, якого обвинувачують у незаконному позбавленні волі ветерана війни та колишнього бійця спецпідрозділу Kraken, прийшов на засідання Верховної Ради.

Про це повідомив нардер Олексій Гончаренко у середу, 8 січня.

Тищенко прийшов на перше у 2025 році засідання Верховної Ради.

“Микола повернувся. Що ви, сумували?” – написав Гончаренко.

Тищенко зауважив, що в нього завершився термін тримання під домашнім арештом.

Гончаренко вже встиг з ним поспілкуватися – Тищенко заявив, що більше не боротиметься з кол-центрами.

“Я повністю переглянув свою позицію і перегортаю сторінку. Я зрозумів, що ця боротьба нікому не потрібна. Я виконуватиму тільки свої парламентські обов’язки” – заявив Тищенко.

Окрім цього, про появу у залі засідань народного обранця повідомив також нардеп Ярослав Железняк.

“В цьому році у влади справжнє посилення в Парламенті – повернувся на робоче місце Микола Тищенко. Ось зараз реформи підуть” – зазначив Железняк.

Як повідомлялося, прокурори Офісу Генерального прокурора передали до суду обвинувальний акт стосовно народного депутата України Миколи Тищенка, його звинувачують у незаконному позбавленні волі людини.

Нагадаємо, 23 грудня, у Бабушкінському райсуді Дніпра продовжився розгляд справи щодо нардепа Миколи Тищенка та колишнього спецпризначенця “Кракена” Дмитра Мазохи. Тищенко, якого звинувачують у незаконному позбавленні волі спільно з експоліціянтом Богданом Писаренком, не з’явився на засідання, хоча мав бути примусово доставлений.

До слова, національне антикорупційне бюро розслідує факти ймовірного незаконного збагачення нардепа Миколи Тищенка на понад 30 мільйонів гривень, а також факти здійснення ним невірогідного декларування.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.