У 2019 році на Донбасі загинуло 110 бійців ООС
У 2019 році на Донбасі в зоні Операції об’єднаних сил загинули 110 військових.
Про це повідомляє Новинарня.
Зазначається, що у січні на війні загинули 3 захисників, у лютому і березні – по 8, у квітні – 15, у травні – 9, червні – 8.
Загинуло 107 чоловіків і 3 жінки.
” Це були найкращі люди країни. Хоча б тому, що вони загинули за цю країну. За те, щоб вона жила і в 2020 році. Солдати, сержанти, офіцери. Піхотинці, десантники, матроси, медики, добровольці, спецпризначенці. І майже діти, і ті, хто їм у діди годиться. Від стрільця й сапера – до елітного розвідника й комбрига.
Вони – не “білий шум”. Це справжні люди, люди великої душі. Їхній подвиг не буде марним, якщо ми їх пам’ятатимемо”, – зазначили у виданні.

Нагадаємо, 22 грудня у перестрілці з російськими найманцями на Донбасі загинув український військовий Герман Соловйов.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.