У Білорусі розпочалась вакцинація російською вакциною
Фото: REUTERS
Міністерство охорони здоров’я Білорусі оголосило про початок вакцинації населення російською вакциною проти коронавірусу “Супутник V”.
Про це повідомляє пресслужба МОЗ.
“Сьогодні у нас почнеться новий етап – масова вакцинація проти COVID-19. Першими будуть вакциновані – медичні працівники, педагоги й ті фахівці, яким через особливості професії доводиться багато контактувати з людьми”, – заявив міністр охорони здоров’я Білорусі Дмитро Пиневич.
Нагадаємо, що у Білорусі офіційно зареєстрували російську вакцину “Спутник-V”.