У будинку Гітлера розмістять відділення поліції
Про це написала газета Die Press з посиланням на МВС Австрії.
Поліція не переїде в будівлю відразу ж, спочатку її повинні перепроєктувати. МВС оголосило про проведення тендера для архітекторів з усього ЄС, щоб знайти найкращий варіант для майбутньої перепланування будівлі. Як очікується, результати конкурсу оголосять у першій половині 2020 року.
“Майбутнє використання цього будинку під потреби поліції має ясно продемонструвати, що ця будівля ніколи більше не буде нагадувати про націонал-соціалізм”, — зазначив міністр внутрішніх справ Вольфганг Пешорн.
Також наголошується, що колишня власниця будинку в місті Браунау-на-Інні отримала відступні в розмірі 812 тисяч євро.
Нагадаємо: Гітлер народився у квартирі на верхньому поверсі будівлі у 1889 році. Він жив там упродовж перших місяців життя, після чого разом з батьками переїхав до німецького міста Пассау.
Раніше стало відомо, що державне лісництво Польщі підготувало проект відновлення дерев’яного будинку, в якому 75 років тому було скоєно невдалий замах на Адольфа Гітлера.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.